Biologia LO 2 Na czasie... Podr. ZR NPP wyd.2020

(117 opinie)
Książka wydana w 2020 roku.Autor książki: Marek Guzik, Ryszard Kozik, (...) więcej

Biologia LO 2 Na czasie... Podr. ZR NPP wyd.2020 - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Biologia LO 2 Na czasie... Podr. ZR NPP wyd.2020 - Opis

Podręcznik Biologia na czasie 2 (zakres rozszerzony) jest adresowany dla uczniów klas drugich liceum ogólnokształcącego i technikum.Cechy podręcznika Biologia na czasie 2 (zakres rozszerzony):Zawiera informacje dotyczące grzybów, porostów, prokariontów, protistów, roślin i zwierząt.Skutecznie przygotowuje do matury dzięki rozwiązaniom kształcącym kluczowe umiejętności, takich jak: analiza doświadczeń i procesów biologicznych oraz wyjaśnianie związków przyczynowo-skutkowych.Kształci umiejętność rozwiązywania zadań typu maturalnego za pomocą elementu „Wiesz, umiesz, zdasz”.Zawiera wskazówki jak rozwiązywać zadania.Dzięki elementowi „Przypomnij sobie” pomaga w utrwalaniu wiedzy poprzez powtarzanie istotnych informacji z klasy 1, niezbędnych do zrozumienia zagadnień omawianych na lekcji.„Samouczek” ułatwia naukę kluczowych umiejętności biologicznych. Wskazuje wymagania egzaminacyjne poprzez cele lekcji ujęte w elemencie „Zwróć uwagę na…”Działy „Dowiedz się więcej” oraz ciekawostki zatytułowane „Czy wiesz, że…” to okazja do poszerzenia wiedzy. Każdy dział kończą „Podsumowanie” (synteza kluczowych informacji) oraz „Zadania powtórzeniowe”.„Biologia na czasie” to sprawdzona i ceniona seria, teraz wzbogacona o nowe rozwiązania ułatwiające nauczanie biologii w zakresie podstawowym oraz pomagające w jeszcze lepszym przygotowaniu się do egzaminu maturalnego w zakresie rozszerzonym.Cechy serii Biologia na czasie:Atrakcyjna forma przekazu treści oraz język dostosowany do percepcji młodszego, współczesnego ucznia to skuteczny sposób na zainteresowanie go przedmiotem i tym samym – (...) więcej

Biologia LO 2 Na czasie... Podr. ZR NPP wyd.2020 - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  d...z

  - 2024-06-14
  Wszystko ok, jak zawsze z Tanią Książką.
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  e...a

  - 2024-06-11
  mądra książka :)
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  o...3

  - 2024-05-10
  Ok
Zobacz wszystkie opinie

Biologia LO 2 Na czasie... Podr. ZR NPP wyd.2020 - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo