Fizyka Rysunkowe karty pracy szkoła podstawowa - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Fizyka Rysunkowe karty pracy szkoła podstawowa - Opis

Fizyka. Rysunkowe karty pracy dla uczniów szkoły podstawowejAutor: Ewa SzymańczukEAN: 9788366422766Strony: 50Oprawa: teczkaSID: 2895857Fizyka. Rysunkowe karty pracy dla uczniów szkoły podstawowejFizyka. Rysunkowe karty pracy dla uczniów szkoły podstawowejwspomagają rozumienie i zapamiętywanie trudnych zagadnień fizycznych.Tworzenie kreatywnych notatek w oparciu o system myślenia wizualnego to najprostszy a zarazem bardzo skuteczny sposób na efektywną naukę. Wspomaganie treści rysunkiem i budowanie skojarzeń sprawiają, że wiedza szybciej zapisuje się w pamięci.Fizyka. Rysunkowe karty pracy dla uczniów szkoły podstawowejZAGADNIENIA:ruchpraca i mocsiłazasada dynamikitarciespadek swobodnyenergiazmiany stanów skupieniatermodynamikatemperaturacieplny przepływ energiiprzenoszenie ciepłagęstośćciśnieniesiła wyporubudowa atomu, ładunek elektrycznysposoby elektryzowania ciałładunek elementarny, elektroskopprąd elektrycznyobwody elektryczneprąd stałymierniki prąduźródła pola magnetycznegomagnesyelektromagnessilnik elektrycznyruch drgającyprzemiany energii w ruchu drgającymfala mechanicznafale dźwiękowecechy dźwiękuzjawisko faloweświatłowady wzrokunatura widzeniafale elektromagnetycznerozszczepienie światłazwierciadłasoczewkiobrazy w zwierciadłach kulistychobrazy w soczewkachfale mechaniczne i elektromagnetyczneW zestawie znajdują się uporządkowane tematycznie szablony kart do samodzielnego uzupełnienia przez uczniów. Z powodzeniem posłużą uczniom w trakcie lekcji fizyki, kół zainteresowań czy samodzielnych powtórek w domu.

Fizyka Rysunkowe karty pracy szkoła podstawowa - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...z

  - 2022-09-08
  super
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  b...d

  - 2020-12-08
  polecam
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  s...a

  - 2020-09-10
  super
Zobacz wszystkie opinie

Fizyka Rysunkowe karty pracy szkoła podstawowa - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo