Nowi Tropiciele Czterolatek 4-latek Box WSiP - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Nowi Tropiciele Czterolatek 4-latek Box WSiP - Opis

Nowi Tropiciele. Czterolatek. BOXJeśli jesteś rodzicem dziecka w wieku przedszkolnym i zastanawiasz się, jak wprowadzić go w świat literek i cyferek, jeśli chcesz rozwijać jego wyobraźnię i talenty, wybierz produkt "Nowi Tropiciele. Czterolatek. BOX". To komplet materiałów do nauki i zabawy dla każdego przedszkolaka!"Nowi Tropiciele Czterolatek BOX" zawiera karty pracy (dwie części), wyprawkę plastyczną i matematyczną, księgę zawodów, geoplan, maskotkę i poradnik dla rodziców.Dlaczego Tropiciele Czterolatek BOX jest tak wyjątkowy?Karty pracy przygotują Twoje dziecko do czytania, pisania i liczenia. Dzięki ciekawej formie graficznej oraz licznym naklejkom nabywanie tych kompetencji sprawi dziecku przyjemność.Wyprawka plastyczna ułatwi maluchowi rozwój sprawności manualnych. Wyprawka matematyczna posiada elementy rozwijające sprawność manualną (but do sznurowania, memory, figury geometryczne).Kolejną zaletą Tropicieli jest Księga zawodów. Dostarczy ona dziecku wiedzy na temat poszczególnych profesji. Geoplan to zabawka edukacyjna, którą na pewno polubi Twoja pociecha. Bawiąc się nią, będzie rozwijało motorykę małą, intuicję geometryczną, pomysłowość i wyobraźnię przestrzenną.Cały proces wchodzenia w fascynujący świat nauki uprzyjemni przedszkolakowi zając Tup. Z jego pomocą maluch nauczy się nie tylko pisać, czytać i liczyć, ale także rozwinie swoją wyobraźnię i kreatywność. Ostatnią, ale nie mniej ważną zaletą Tropicieli jest poradnik dla rodziców! Korzystając z zawartych w nim rad, skutecznie pomożesz swojemu maluchowi rozwijać niezbędne umiejętności!Sprawdź także (...) więcej

Nowi Tropiciele Czterolatek 4-latek Box WSiP - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  v...a

  - 2023-09-20
  Добре.
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  a...a

  - 2023-08-02
  Duży plus.
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m a morawska

  - 2022-11-22
  Ok
Zobacz wszystkie opinie

Nowi Tropiciele Czterolatek 4-latek Box WSiP - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo