Wiedźmin - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Wiedźmin - Opis

Wiedźmin. Wydanie kolekcjonerskieAutor: Bogusław Polch, Andrzej Sapkowski, Maciej ParowskiEAN: 9788382951486Typ publikacji: książkaStrony: 312Seria: WiedźminSID: 3259861Wiedźmin. Wydanie kolekcjonerskieWiedźmina przedstawiać nie trzeba - postać stworzona przez Andrzeja Sapkowskiego to fenomen polskiej popkultury. Jednak zanim Geralt z Rivii stał się bohaterem filmów, gier komputerowych, fabularnych i karcianych, wystąpił w wyjątkowym komiksie. Wydawany w latach 1993-1995 cykl komiksów o Wiedźminie wyprzedził czasy i zapowiedział narodziny megagwiazdy polskiej popkultury. Scenariusz Andrzeja Sapkowskiego i Macieja Parowskiego brawurowo zilustrowany przez Bogusława Polcha to lektura obowiązkowa dla miłośników wiedźmińskiego uniwersum oraz fanów dobrego komiksu. Kolekcjonerskie wydanie komiksu połączy w jednym tomie sześć powstałych w latach 90. rysunkowych opowieści. Wraz z wcześniejszymi, jednotomowymi edycjami Funky Kovala i Ekspedycją tworzy niezwykłą trylogię jednego z największych mistrzów polskiego komiksu, Bogusława Polcha.

Wiedźmin - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Avatar
  Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Łukasz

  - 2023-03-28
  ok
 2. Avatar
  Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Emil

  - 2022-06-30
  Wznowienie świetnego komiksu. Szkoda jedynie, że brakuje materiału dodatkowego na końcu tomu. Aż się prosiło o to, żeby oddać cześć Ś.P. Maciejowi Parowskiemu i Bogusławowi Polchowi, którzy stworzyli bardzo dobra opowieść. I wstawić jakiś tekst im poświęcony w tym wznowieniu.
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  p...h

  - 2022-09-23
  git
Zobacz wszystkie opinie

Wiedźmin - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo