Geografia. Podręcznik. Klasa 6. Szkoła podstawowa

(3 opinie)
Książka wydana w 2019 roku.Autor książki: Agnieszka Lechowicz, Maciej (...) więcej

Geografia. Podręcznik. Klasa 6. Szkoła podstawowa - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Oferty oznaczone logiem "Ceneo - kup teraz" pochodzą od partnerów korzystających z usługi "Kup teraz", która umożliwia bezpośredni zakup produktów za pośrednictwem Ceneo.pl, z pominięciem strony sklepu sprzedawcy. Ceneo nie jest sklepem.
Ukryj oferty

Geografia. Podręcznik. Klasa 6. Szkoła podstawowa - Opis

Geografia 6 Podręcznik.Autor: Agnieszka Lechowicz, Piotr Stankiewicz, Arkadiusz GłowaczWydawca: WSiPOprawa: MiękkaFormat: 17.0x24.0cmLiczba stron: 200Wydanie: 1Rok wydania: 2019Kod paskowy EAN: 9788302181559Numer MEN: 890/2/2019.Układ treści dostosowany do najnowszych zmian w podstawie programowej: starannie opracowane lekcje dotyczące wykazywania na konkretnych obszarach relacji przyczynowo-skutkowych oraz czasowo-przestrzennych pomiędzy różnymi elementami środowiska geograficznego i zachodzącymi w nim procesami (np. funkcje wielkiego miasta na przykładzie Warszawy, piętrowość klimatyczno-roślinna w Himalajach).Zalecana w podstawie programowej strategia wyprzedzająca, polegająca na wcześniejszym przygotowaniu się uczniów do lekcji poza szkołą, w podręczniku realizowana w formie krótkich poleceń zamieszczonych na początku lekcji. W tematach dotyczących planet i ruchów Ziemi pojawiają się nowoczesne trójwymiarowe rysunki, by uczniowie zainteresowali się lekcją i łatwiej zapamiętali zawarte w niej treści.Szczegółowe mapy tematyczne omówione w treści lekcji pozwalają na realizację podstawowego celu edukacyjnego geografii na tym poziomie edukacji, którym według twórców podstawy programowej jest interpretacja treści map.Praktyczne wskazówki dotyczące nauki w terenie i zdobywania wiedzy o najbliższej okolicy pomagają ćwiczyć umiejętność uważniejszej i bardziej wnikliwej obserwacji otoczenia oraz przyczyniają się do zmian postrzegania świata w codziennym życiu. Podręcznik jest przeznaczony na 30 godzin lekcyjnych. (...) więcej

Geografia. Podręcznik. Klasa 6. Szkoła podstawowa - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Użytkownik Ceneo

  - 2020-05-01
  Wszystko dobrze
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Użytkownik Ceneo

  - 2020-04-25
  O.k
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Anna

  - 2019-08-06
  podręcznik
Zobacz wszystkie opinie

Geografia. Podręcznik. Klasa 6. Szkoła podstawowa - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo