Matematyka 8. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Zestawy zadań - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Matematyka 8. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Zestawy zadań - Opis

Matematyka. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Zestawy zadań.Pozycja Zestawy Zadań wydawnictwa GWO pomoże uczniowi skutecznie przygotować się do egzaminu ósmoklasisty, a ponadto utrwalić wszystkie zagadnienia z podstawy programowej przewidziane do realizacji przed egzaminem. Książka pomaga solidnie powtórzyć materiał z matematyki i dobrze przygotować się do egzaminu w 8 klasie. Dzięki niej uczniowie zapoznają się z formułą arkusza egzaminacyjnego oraz sprawdzą stopień opanowania wiadomości i umiejętności wymaganych na egzaminie.Matematyka. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Zestawy Zadań to:15 zestawów z zadaniami różniącymi się typem oraz skalą trudności,rozwiązania do zadań otwartych,odpowiedzi do wszystkich zadań.Uczniowie mogą pracować z książką samodzielnie albo pod opieką nauczyciela. Zamieszczone w książce zestawy zadań opracowano na podstawie wytycznych CKE znajdujących się w Informatorze o egzaminie ósmoklasisty z matematyki. Tym samym olbrzymią zaletą książki jest możliwość bieżącej i samodzielnej kontroli, które zagadnienia z podstawy programowej zostały już opanowane.Zestaw zadań jest uzupełnieniem pozycji Matematyka. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. RepetytoriumNa końcu książki zebrano rozwiązania zadań otwartych i odpowiedzi do wszystkich zadań.

Matematyka 8. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Zestawy zadań - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  o...m

  - 2023-02-10
  Bardzo dobra książka
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  I...a

  - 2022-10-20
  Dobry
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  k...8

  - 2022-08-24
  Do szkoły
Zobacz wszystkie opinie

Matematyka 8. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Zestawy zadań - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo