Kajko i Kokosz. Woje Mirmiła. Część 3 - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Kajko i Kokosz. Woje Mirmiła. Część 3 - Opis

Kajko i Kkosz. Woje Mirmiła. Część 3
 • Druk: 2020
 • Seria/cykl: KAJKO I KOKOSZ
 • Scenarzysta: Janusz Christa
 • Ilustrator: Janusz Christa
 • Typ oprawy: miękka
Wydawca: EgmontEAN: 9788328158139Kajko i Kkosz. Woje Mirmiła. Część 3Królewski kanclerz przyjechał ze stolicy do Mirmiłowa, by rozliczyć poszczególnych mieszkańców z wykonywanej pracy. Zero ulg dla najwyżej postawionych. Żadnych przywilejów. Każdy musi się rozliczyć. Tymczasem zbój Łamignat ma z tym kłopot: jak wyrobić normę rabowania bogaczy i obdarowywania biednych, skoro w okolicy brakuje bogatych? Podobny problem ma książę Mirmił - osiągnięcia w bitwach i potyczkach z wrogim plemieniem Omsów są tak odległe od kwartalnej normy, że trzeba by nie wypuszczać miecza z dłoni przez 24 godziny na dobę. Woje Mirmiła - Kajko i Kokosz - też nie mają szans na próżnowanie. Właśnie wykryli bezecny spisek, którego celem jest obalenie jedynego legalnego księcia ich grodu czyli Mirmiła! Tak zaczyna się jedna z najdłuższych przygód dzielnych wojów, bo obejmująca trzy tomy pełne perypetii i humoru. Kajko i Kokosz to najpopularniejsza seria komiksowa autorstwa Janusza Christy (1934-2008), a tytułowi bohaterowie należą do grupy najlepiej rozpoznawalnych postaci polskiej popkultury.Cykl opowiada o dwóch wojach - dzielnym i rozważnym Kajku oraz żarłocznym i samolubnym Kokoszu, którzy bronią Mirmiłowa przed atakami niecnych Zbójcerzy pod wodzą Hegemona oraz przeżywają całą masę zabawnych przygód. Komiks powstawał w latach 70. i 80. XX wieku i był (...) więcej

Kajko i Kokosz. Woje Mirmiła. Część 3 - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...4

  - 2022-12-06
  Zakupiona jako prezent
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  k...a

  - 2022-03-21
  Super
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  l...6

  - 2021-08-05
  Kultowy komiks... kiedyś mój dawno zaginiony, teraz kupiłem go swojemu synowi, dalej jest niezły skoro oderwał go to od komputera!
Zobacz wszystkie opinie

Kajko i Kokosz. Woje Mirmiła. Część 3 - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo