English Class B1 Zeszyt ćwiczeń + Online Homework (materiał ćwiczeniowy) wydanie rozszerzone - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

English Class B1 Zeszyt ćwiczeń + Online Homework (materiał ćwiczeniowy) wydanie rozszerzone - Opis

Nowe wydanie 2020/2021 zeszytu ćwiczeń dla "English Class B1" zostało rozszerzone o nowe elementy, które łącznie z dotychczasowymi, usprawnią naukę poprzez realizowanie zadań i ćwiczeń, które doskonale współgrają z podręcznikiem oraz przygotują do egzaminu ósmoklasisty. Podręcznik zawiera aż 100 stron zadań, które zawierają problemy gramatyczne, poszerzają słownictwo i podnoszą umiejętności językowe. Autorem podręcznika jest Sheila Dignen.Do zeszytu ćwiczeń dodany został także kod dający dostęp do Extra Online Homework. To platforma, na której uczeń może realizować nowe, interaktywne zadania. Dostępne są tam wszystkie niezbędne nagrania audio i wideo do realizacji kursu. Znajdują się tam także ćwiczenia oparte na filmach BBC.Zawartość podręcznika jest odpowiednio i starannie przygotowana, aby zapewnić najlepsze wyniki w nauce. Zeszyt ćwiczeń został poszerzony o Bank Extra Practice, gdzie znajdują się nowe ćwiczenia i zadania typu egzaminacyjnego. Wszystkie zagadnienia są odpowiednio przyporządkowane do lekcji, której dotyczą. Ćwiczeniówka zawiera także zadania powtórkowe, które ułatwiają uporządkowanie materiału w głowie i jego systematyczne przyswajanie.Dzięki nowej zawartości podręcznik daje uczniom nowy poziom edukacji, łatwy i przyjemny. Przystosowanie lekcji do podstawy programowej dało doskonały rezultat w postaci przystępnego podręcznika do języka angielskiego.

English Class B1 Zeszyt ćwiczeń + Online Homework (materiał ćwiczeniowy) wydanie rozszerzone - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  o...g

  - 2020-09-29
  Ćwiczenia do Podręcznika żyje samej serii. Bardzo przydatny zł nauki materiał
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...1

  - 2020-09-01
  Fajny i ciekawy dodatek
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  a...8

  - 2021-08-11
  Okay
Zobacz wszystkie opinie

English Class B1 Zeszyt ćwiczeń + Online Homework (materiał ćwiczeniowy) wydanie rozszerzone - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo