Brainy. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Szkoła podstawowa

(6 opinie)
Książka wydana w 2020 roku.Autor książki: Katherine Stannett . Okładka: Miękka (...) więcej

Brainy. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Szkoła podstawowa - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Oferty oznaczone logiem "Ceneo - kup teraz" pochodzą od partnerów korzystających z usługi "Kup teraz", która umożliwia bezpośredni zakup produktów za pośrednictwem Ceneo.pl, z pominięciem strony sklepu sprzedawcy. Ceneo nie jest sklepem.
Ukryj oferty

Brainy. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Szkoła podstawowa - Opis

Brainy. Szkoła podstawowa klasa 7. Zeszyt ĆwiczeńBrainy to pięciopoziomowa seria, przygotowana specjalnie dla klas 4‒8. Sposób, w jaki została zaprojektowana, umożliwia realizację wszystkich wymogów podstawy programowej oraz Informatora egzaminacyjnego przed egzaminem.W dwóch najwyższych poziomach Brainy, pojawia się bardzo dużo elementów rozwijających kompetencje egzaminacyjne uczniów - od przydatnych wskazówek, dużej ilości zadań egzaminacyjnych, lekcji powtórkowych składających się z zadań testowych, aż po pełne arkusze egzaminacyjne.Seria Brainy krok po kroku przygotowuje uczniów do egzaminu ósmoklasisty.Seria Brainy została oparta na zasadzie spiralności:Nowy materiał wprowadzany jest z zastosowaniem wyłącznie znanych struktur i słówek, Klarowny podział na lekcje gramatyczne i leksykalne oraz przejrzyste tabele gramatyczne ułatwią uczniom przyswojenie nowego materiału,Ćwiczenia utrwalające i liczne powtórki, m.in. Quick check, Train your brain – strony z ciekawymi zagadkami logicznymi, grami planszowymi czy zadaniami matematycznymi – pomogą uczniom jeszcze lepiej przyswoić nowy materiał,Unit summaries w Książce ucznia oraz obszerny Zeszyt ćwiczeń z dodatkowymi 18 stronami zadań sprawdzających stopień opanowania materiału przyswojonego od początku nauki.Seria Brainy umożliwia stopniowe przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, a podręczniki do klas 4-8 stanowią skuteczny cykl nauki.Najważniejsze korzyści dla uczniów i nauczycieli:Zadania egzaminacyjne w Książce ucznia i Zeszycie ćwiczeń,Dużą ilość powtórek z wcześniejszych rozdziałów oraz niższych poziomów serii, m.in. (...) więcej

Brainy. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Szkoła podstawowa - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...a

  - 2022-04-01
  bardzo fajne cwiczenia
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  s...t

  - 2020-11-17
  Ok
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...j

  - 2020-11-16
  spełnia oczekiwania
Zobacz wszystkie opinie

Brainy. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Szkoła podstawowa - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo