Brainy. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Szkoła podstawowa - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Brainy. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Szkoła podstawowa - Opis

Brainy to seria podręczników przeznaczona specjalnie dla klas 4–8. Gwarantuje systematyczny rozwój umiejętności językowych i rośnie wraz z uczniami!W każdym z pięciu poziomów Brainy znajdziesz wszystko, czego twoi uczniowie potrzebują na danym etapie! Materiał w podręcznikach jest ułożony w logiczny sposób i został zaprojektowany według zasady spiralności – uczeń powtarza poznany materiał i poszerza go o nowe elementy, co podnosi efektywność nauki i wspiera zapamiętywanie. Zadania w podręczniku pobudzają ciekawość uczniów oraz ich zainteresowanie otaczającym światem.Warto wiedzieć:• Podręczniki Brainy• W podręczniku znajduje się dużo sekcji i lekcji powtórkowych – Revison workout, Train your brain! i strony Let’s check.• Filmy wideo dostępne wraz z kursem są świetnym urozmaiceniem zajęć.• W serwisie www.staffroom.pl nauczyciele znajdą bogaty zestaw materiałów do kursu, m.in. karty pracy i testy (także dla uczniów z dysleksją!) oraz przydatne wskazówki i pomysły na zajęcia.• Zeszyt do języka angielskiego zawiera wszystkie zadania z Książki ucznia• Słownictwo z Brainy dostępne jest w popularnej aplikacji Quizlet.

Brainy. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Szkoła podstawowa - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...a

  - 2022-04-01
  bardzo fajne cwiczenia
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  s...t

  - 2020-11-17
  Ok
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...j

  - 2020-11-16
  spełnia oczekiwania
Zobacz wszystkie opinie

Brainy. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Szkoła podstawowa - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo