Bogini moczarów. Kajtek i Koko w Kosmosie. Tom 7 - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Bogini moczarów. Kajtek i Koko w Kosmosie. Tom 7 - Opis

Pierwsza pełna kolorowa edycja kosmicznych przygód Kajtka i Koka! Najdłuższy polski komiks stworzony przez Janusza Christę pierwotnie ukazywał się na łamach „Wieczoru Wybrzeża” w latach 1968–1972 i składa się z ponad tysiąca dwustu pasków komiksowych. Po latach wydawnictwo Egmont odtworzyło z pierwodruków prasowych i uporządkowało wszystkie galaktyczne perypetie Kajtka i Koka. Komiks Janusza Christy w fascynujący sposób opowiada o przygodach tytułowych bohaterów uczestniczących w eksperymencie profesora Kosmosika. Zwariowany naukowiec wysyła ich do gwiazdozbioru Oriona. W trakcie ekspedycji przyjaciele poznają mieszkańców odległych planet i ich zadziwiające zwyczaje, przeżywają niezwykłe i ryzykowne przygody, popadają w liczne tarapaty, ale zawsze pozostają pełnymi humoru i optymizmu chłopakami z Ziemi. Bogini moczarów to siódmy i zarazem ostatni, zamykający kosmiczne przygody Kajtka i Koka, album nowej, kolorowej edycji.

Bogini moczarów. Kajtek i Koko w Kosmosie. Tom 7 - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  k...1

  - 2024-04-12
  Piękne wydanie. Janusz Christa i wszystko jasne.
 2. Avatar
  Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  arkadiusz

  - 2024-03-05
  idealny
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  a...i

  - 2023-06-18
  Wszystko w porządku
Zobacz wszystkie opinie

Bogini moczarów. Kajtek i Koko w Kosmosie. Tom 7 - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo