Kajko i Kokosz. Złota Kolekcja. Tom 3

(14 opinie)
Janusz Christa, Kajko i Kokosz, Seria Kajko i Kokosz, rok wydania 2022

Najlepsze wybrane oferty
Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Allegro
Kajko i Kokosz. Złota Kolekcja. Tom 3 /folia/
81,00 zł
Idź do sklepu
Electro.pl
Kajko i Kokosz Złota kolekcja Tom 3
89,99 zł
Idź do sklepu
Mediaexpert.pl
Kajko i Kokosz Złota kolekcja Tom 3 | DO 150 ZŁ NA KOLEJNE ZAKUPY
89,99 zł
Idź do sklepu

Kajko i Kokosz. Złota Kolekcja. Tom 3 - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Kajko i Kokosz. Złota Kolekcja. Tom 3 - Opis

Kajko i Kokosz Złota Kolekcja Tom 3Janusz ChristaWydawca: EgmontOprawa: TwardaFormat: 21.6x28.5cmRok wydania: 2022Kajko i Kokosz pojawili się na łamach trójmiejskiej popołudniówki „Wieczór Wybrzeża” w 1972 i stali się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów polskiej popkultury. Cykl Janusza Christy (1934-2008) opowiada o dwóch wojach – dzielnym i rozważnym Kajku oraz żarłocznym i nieco samolubnym Kokoszu, którzy bronią Mirmiłowa oraz przeżywają mnóstwo zabawnych przygód. ZŁOTA KOLEKCJA to wyjątkowa, jubileuszowa edycja z okazji 50-lecia serii. Kolekcja składa się z sześciu tomów, w których zebrane zostaną wszystkie komiksy „Kajko i Kokosz” – w kolejności chronologicznej i poddane renowacji kolorystycznej. Dodatkiem do każdego albumu jest obszerne posłowie Krzysztofa Janicza, zawierające wiele cennych informacji i ciekawostek o historii serii oraz samym Januszu Chriście. Czytelnicy znajdą też liczne archiwalne zdjęcia, okładki, ilustracje i szkice. Tom trzeci kolekcji zawiera długą historię „WOJE MIRMIŁA” w pierwotnej wersji gazetowej z odcinkami nigdy wcześniej niepublikowanymi w albumach oraz krótki komiks „PASOWANIE”. Komiks poprzedza wstęp redaktora naczelnego Klubu Świata Komiksu Tomasza Kołodziejczaka, a w posłowiu Krzysztof Janicz opowiada o odejściu rysownika z „Wieczoru Wybrzeża”. Album uzupełniają legendarny wywiad-rzeka „JANUSZ CHRISTA – WYZNANIA SPISANE” oraz unikatowy komiks „KALAFIT”.

Kajko i Kokosz. Złota Kolekcja. Tom 3 - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  z...s

  - 2024-02-08
  Super wydanie. Dla małych i dużych. Powrót do przygód znanych bohaterów po 30 latach. Wszyscy w domu czytają :-)
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  l...h

  - 2023-01-16
  xx
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  a...i

  - 2022-06-27
  Polecam
Zobacz wszystkie opinie

Kajko i Kokosz. Złota Kolekcja. Tom 3 - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo